Miejski i Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Legnicy wraz z Europejskim Centrum Konsumentów z Warszawy  oraz Centrum Integracji Społecznej serdecznie zapraszają na wykład prowadzony w języku ukraińskim na temat praw konsumentów w Polsce i UE. Zaproszenie jest skierowane do uchodźców zamieszkujących na terenie Legnicy oraz Powiatu Legnickiego. Miejsce: Szkoła przy ul. Rycerskiej 13 w Legnicy o godzinie 10.30 w dniu 5 maja 2022. Przewidziano również indywidualne konsultacje oraz niespodzianka przygotowana przez zespół Świetlicy Terapeutycznej nr 1 w Legnicy.

Машинний переклад: Міський та повітовий омбудсмен у Легниці разом із Європейським центром споживачів із Варшави та Центром соціальної інтеграції сердечно запрошують вас на лекцію українською мовою про права споживачів у Польщі та ЄС. Запрошення адресоване біженцям, які проживають у Легниці та Легницькому повіті. Місце: школа на вул. Rycerska 13 в Легниці о 10.30 5 травня 2022 р. Також відбудуться індивідуальні консультації та сюрприз, підготовлений командою Терапевтичної кімнати No1 м. Легніца.