KGHM Polska Miedź S.A. oraz Związek Pracodawców Polska Miedź zapraszają na konferencję „Strategie zarządzania finansami w jednostkach samorządu terytorialnego”, która odbędzie się 31 maja 2022 r. w godz. 9:30-13:00 w Lubinie, w siedzibie KGHM Polska Miedź S.A. (Sala im. Jana Wyżykowskiego, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 48).

Efektywne zarządzanie finansami w jednostkach samorządu terytorialnego to proces, na który wpływ na wiele czynników. Zmiany w otoczeniu prawnym, ekonomicznym, społecznym i gospodarczym to jedno z wielu wyzwań przed, którym stoją samorządy. Z drugiej strony dostępne są programy wsparcia samorządów (m.in. Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych), które mają na celu zwiększenie skali inwestycji publicznych przez bezzwrotne dofinansowanie inwestycji realizowanych przez JST. Efektywność wykorzystania dostępnych środków, metod i narzędzi dla szybszej informacji zarządczej wpływa na kondycję finansową, a co za tym idzie dynamikę rozwoju polskich samorządów.

Celem Konferencji będzie dostarczenie wiedzy na temat rozwiązań oraz instrumentów z zakresu zarządzania finansami w jednostkach samorządu terytorialnego, wskazanie możliwych ścieżek wsparcia i dofinansowania JST.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji. Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 27.05.2022 roku na formularzu zgłoszeniowym.

Rejestracja na spotkanie: https://forms.gle/qA9yp32AraEh2Sdm9

Dodatkowe informacje: (tel. 76/8478585; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Szczegółowy program oraz informacje na temat Prelegentów znajdują się pod linkiem

https://pracodawcy.pl/strategie-zarzadzania-finansami-w-jednostkach-samorzadu-terytorialnego-jst/

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów

Grafika - Strategie zarządzania finansami w jednostkach samorządu terytorialnego

Do pobrania