Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.
Józef Ignacy Kraszewski

Drogie Mamy!

Dajecie swoim dzieciom wszystko czego pragną, ofiarujecie bezinteresownie swoje serca i schronienie przed światem. Jesteście wyjątkowe, wspaniałe, najpiękniejsze i najważniejsze. Każda z Was jest ogromnym skarbem, życiową towarzyszką, skarbnicą dobrych rad i niekończącym się źródłem miłości.

Dziękujmy Wam za każdy dzień, radość życia, wspólne łzy, za każde słowo pocieszenia – za to, że jesteście.

Życzymy Wam wszystkiego co najpiękniejsze, dużo zdrowia, ogromnych pokładów cierpliwości i tego, by miłość, którą obdarzacie swoich bliskich, wróciła do Was ze zdwojoną siłą.

Przewodniczący Rady Powiatu
Aleksander Kostuń