Logo: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i AutostradGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu zaprasza mieszkańców MIASTA I GMINY PROCHOWICE na spotkanie informacyjne dotyczące zadania inwestycyjnego PRZEBUDOWA DRÓG KRAJOWYCH NR 94 i NR 36  na odcinku Wrocław  Lubin, które odbędzie się 20 września 2023 r. (środa), godz.16.00 w Prochowickim Ośrodku Kultury i Sportu, ul. K. Miarki 5, 59-230 Prochowice.

Celem spotkania jest:

• przedstawienie celów i zakładanych efektów zadania inwestycyjnego,
  • przedstawienie i omówienie opracowanych wariantów przebiegu trasy oraz uwarunkowań związanych z przebiegami trasy,
  • wysłuchanie Państwa opinii co do prezentowanych rozwiązań.

W trakcie spotkania oraz po nim (w wyznaczonym terminie) będą mogli Państwo przedstawić swoją opinię w formie pisemnej co do zaprezentowanych rozwiązań projektowych.

Na specjalnie utworzonej stronie internetowej (adres poniżej) mogą się Państwo zapoznać
z aktualnymi planami sytuacyjnymi (zakładka „spotkania informacyjne”) prezentującymi rozpatrywane przebiegi trasy, najważniejszymi informacjami dotyczącymi inwestycji oraz aktualnymi wiadomościami.

Materiały będą również dostępne do wglądu w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Prochowice.

Adres strony: http://dk94-dk36-wroclaw-lubin-stesr.gddkia.gov.pl