Grafika: 2 maja 2024 - urząd będzie nieczynny

Fundacja Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej serdecznie zaprasza na  Świąteczny Koncert Charytatywny „Wigilia Serc – strefowe kolędowanie”, który odbędzie się w czwartek, 14 grudnia 2023 r., o godz. 17:30 w Centrum Konferencyjnym LSSE przy ulicy Rycerskiej 24 w Legnicy.

Ideą koncertu jest pomoc i wsparcie dla dzieci przebywających w pieczy zastępczej na terenie powiatu legnickiego. W ramach koncertu przewidziano loterię fantową oraz poczęstunek z domowymi wypiekami. Zebrane podczas koncertu środki zostaną w pełni przeznaczone na pomoc najmłodszym podopiecznym Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy – dzieciom z rodzinnej pieczy zastępczej - na  zakup pomocy terapeutycznych, edukacyjnych, wspierających rozwój oraz rozwijających ich zainteresowania. Gości tego wydarzenia w świąteczny nastrój wprowadzą pracownicy Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, wolontariusze Fundacji LSSE, partnerzy, w tym pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy oraz innych jednostek organizacyjnych Powiatu Legnickiego, a także  zaproszeni artyści, którzy wykonają najsłynniejsze polskie kolędy i pastorałki.

Wstęp na koncert jest bezpłatny, jednak z racji szczególnego charakteru wydarzenia, jego organizatorzy gorąco zachęcają do wpłacenia symbolicznej „cegiełki”, która zbierana będzie przez wolontariuszy do puszki.  Sugerowana kwota wpłaty to 30 zł, jednak wszystko zależy od otwartości serc osób uczestniczących w koncercie.

 Zapraszamy do udziału szczególnie przedsiębiorców z terenu oddziaływania LSSE wraz ze współpracownikami, jak również samorządowców i przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, a także ich rodziny.

Osoby i firmy zainteresowane udziałem w Świątecznym Koncercie Charytatywnym „Wigilia Serc – strefowe kolędowanie” są proszone o  wcześniejsze zgłoszenie udziału  - w terminie do dnia 13 grudnia 2023 r. pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr telefonu 663 152 247.

Plakat