Plakat: powiatowy targ produktów lokalnych

Zarząd Powiatu Legnickiego serdecznie zaprasza na ekologiczne targi pn. „Powiatowe Targi Produktów Lokalnych”, które odbędą się 5 października 2024 r. w godzinach 8:00 - 14:00 w parku przy ul. Poźniaków w Chojnowie.

Jeśli jesteś producentem ekologicznej żywności wytwarzanej zgodnie z tradycyjnymi recepturami lub zajmujesz się rękodziełem ludowym i artystycznym, nie może Cię zabraknąć na tym wydarzeniu! Zostań jednym z wystawców i zaprezentuj swoje produkty lokalnej społeczności.

Jak się zgłosić?

Kontakt:

• Telefon: 76 72 43 546

Na targach będzie można kupić m.in. wędliny, świeże warzywa, sery, miody oraz unikalne rękodzieło od lokalnych producentów. Zapowiada się smacznie, zdrowo i kolorowo – nie może Cię tam zabraknąć!

Do zobaczenia w Chojnowie!