21 września 2024 r. o godz. 10.00 startuje kampania #jestemwporządku.

Przedsięwzięcie to nowa kampania ekologiczna i społeczna Stowarzyszenia Przyjaciół Trójki w Chojnowie, która będzie prowadzona na terenach powiatu legnickiego. Celem kampanii będą nie tylko działania edukacyjne, lecz również zachęcenie lokalnej społeczności do zrobienia porządków w okolicy ich zamieszkania. Uczestnicy zgłaszający się do prac na rzecz kampanii  będą społecznie porządkować tereny wokół Stawu Chojnowskiego.

#Jestemwporzadku to akcja, która obejmie również sport i zdrowie. Koordynatorem akcji jest Radna Powiatu Legnickiego Justyna Piróg, jednocześnie Wiceprezes Stowarzyszenia Przyjaciół Trójki.

Udział w kampanii nie tylko wpłynie na poprawę stanu środowiska, ale także poszerzy wiedzę o lokalnych problemach środowiskowych i o tym, jak można je rozwiązać. Akcja będzie cenną lekcją, która pomoże stać się bardziej świadomymi i zaangażowanymi  mieszkańcami.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do pomocy!

Zmiana zaczyna się w nas samych!