Zmiana numeru rachunku bankowego Dolnośląskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych we Wrocławiu Starostwo Powiatowe w dniu 30 marca będzie pracować. Informacja dla posiadaczy decyzji z zakresu gospodarki odpadami

tel: 76-72-43-429
    pok. 231, piętro II
    Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Legnicy

Miejski Rzecznik Konsumentów podejmuje działania w indywidualnych sprawach konsumenckich na rzecz mieszkańców Legnicy i na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Legnica a Powiatem Legnickim mieszkańcom powiatu legnickiego. Udziela, więc wyłącznie pomocy osobom fizycznym. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem pracy Miejskiego Rzecznika Konsumentów na terenie legnickich gmin - pobierz

Ostatni IV nabór wniosków o powierzenie grantu w ramach projektu „Granty na usługi doradcze dla MSP z Obszaru Legnicko-Głogowskiego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020,

Termin naboru (składania wniosków): od 18.02.2019 r. od godz. 8.00 do 08.03.2019 r. do godz. 14.00

Głównym celem projektu „GRANTY NA USŁUGI DORADCZE DLA MSP Z OBSZARU LEGNICKO-GŁOGOWSKIEGO” jest wsparcie MSP z Legnicko-Głogowskiego Obszaru Interwencji (LGOI) w zakresie usług doradczych świadczonych przez Instytucje Otoczenia Biznesu. Wsparcie MSP w ramach projektu obejmie:

• udzielanie konsultacji dotyczących możliwości skorzystania z dofinansowania na usługi doradcze (min. dot. wstępnej oceny możliwości dofinansowania usługi, wpisywania się MŚP i jego pomysłu/problemu w warunki konkursu);
  • pomocy w przygotowaniu dokumentacji aplikacyjnej;
  • pomocy w wyborze wykonawcy;
  • dostarczenie środków finansowych (grantów) na skorzystanie z usług doradczych

maksymalna kwota dofinansowania jednego Grantobiorcy – 31.455,00 zł.

Maksymalny poziom dofinansowania – 85% kosztów kwalifikowanych

Dostarczenie wsparcia merytorycznego oraz środków finansowych na skorzystanie z usług doradczych ma na celu wzmocnienie MŚP  i ułatwienie ich rozwoju.

W załączeniu baner z logo projektu oraz ulotka IV naboru.

Szczegółowe informacje o IV naborze oraz dokumenty do pobrania dostępne są na stronie:

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie: http://arleg.eu/granty

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.