Nie daj się grypie! Kampania „Mie(dź) rodzinę” - rodziny zastępcze

tel: 76-72-43-429, e-mail: iod@powiat-legnicki.eu
    pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

W marcu zapraszamy na cykl spotkań dotyczących nowych możliwości inwestycji w ramach działalności specjalnych stref ekonomicznych.

Na spotkaniach każdy zainteresowany dowie się jak zdobyć granty na rzecz swojej działalności, jak zabezpieczyć kredyt inwestycyjny lub jak pozyskać środki unijne które są jeszcze dostępne w naszym regionie.

Partner naszych spotkań firma EMAT HRC pomoże wskazać na błędy występujące w składanych przez Przedsiębiorców wnioskach o dofinansowanie oraz najczęściej pojawiające się nieprawidłowości wykrywane w trakcie realizacji projektów.

Dzięki PIFE dowiesz się jakie środki finansowe można uzyskać w ramach swojego biznesu i z jakich warto skorzystać. Fundusze Europejskie to alternatywa na nowe innowacyjne rozwiązania w przedsiębiorczości i szansa na realizację projektów wymagających zwiększonego budżetu.

To przełomowe zmiany, ponieważ do tej pory Specjalne Strefy Ekonomiczne funkcjonowały na zaledwie 0,08% obszaru Polski, a zasady ich działania nie były zmieniane od przeszło 20 lat.

Sprawdź czy posiadasz jako firma kwalifikacje do prowadzenia swojego biznesu na zupełnie nowych warunkach!

Poniżej znajdziesz USTAWĘ i ROZPORZĄDZENIE, którego dotyczą zmiany o których opowiemy ci na naszych spotkaniach:

Zachęcamy także do skorzystania z informacji zawartych na stronach Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu których odnosniki znajdą Państwo poniżej: