tel: 76-72-43-429
    pok. 231, piętro II
    Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Legnicy

Miejski Rzecznik Konsumentów podejmuje działania w indywidualnych sprawach konsumenckich na rzecz mieszkańców Legnicy i na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Legnica a Powiatem Legnickim mieszkańcom powiatu legnickiego. Udziela, więc wyłącznie pomocy osobom fizycznym. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem pracy Miejskiego Rzecznika Konsumentów na terenie legnickich gmin - pobierz

W dniu 23 maja 2019 r. w  Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się konferencja regionalna z okazji 100-lecia PSZ, która stanowiła kontynuację obchodów rozpoczętych konferencją centralną 23 stycznia br. na PGE Narodowym  w Warszawie

W wydarzeniu udział wzięli Stanisław Szwed, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz przedstawiciele najważniejszych  instytucji dla rynku pracy, w tym dyrektorzy wojewódzkich i powiatowych urzędów pracy z województw śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego i łódzkiego oraz inni zaproszeni goście. Temat przewodni konferencji to: „Zmiana pokoleniowa – zarządzanie wiekiem na ryku pracy”.

Podczas konferencji zostały  wręczone wyróżnienia dla powiatowych urzędów pracy w 3 kategoriach:

1. 1.uzyskanie w 2018 r. efektywnych i skutecznych działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec osób bezrobotnych dla urzędów pracy, które uzyskały od 2 do 4 miejsca w rankingu       w poszczególnych województwach,
  2. najskuteczniejsze wdrażanie w 2018 r. Krajowego Funduszu Szkoleniowego,
  3. efektywna obsługa pracodawców w zakresie spraw dotyczących zatrudniania cudzoziemców w 2018 r.

Efektywność

KFS