Nie daj się grypie! Kampania „Mie(dź) rodzinę” - rodziny zastępcze Program Operacyjny Polska Cyfrowa w powiecie legnickim

tel: 76-72-43-429, e-mail: iod@powiat-legnicki.eu
    pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

W czwartek 4 lipca br., odbyła się  VII  Sesja   Rady   Powiatu   Legnickiego. Posiedzenie rozpoczęło się minutą ciszy upamiętniając zmarłą Marię Smyk, Dyrektor Wydziału geodezji i gospodarki gruntami. Radni wysłuchali sprawozdania starosty Adama Babuśki z pracy Zarządu Powiatu, w okresie od 1 do 31 maja br., informację o stanie bezpieczeństwa sanitarnego Powiatu Legnickiego w roku 2018 i prognozę na rok 2019, a także ocenę bezpieczeństwa sanitarnego Powiatu Legnickiego za I półrocze 2019 r. Podczas tej VII Sesji Rady Powiatu Legnickiego przedstawiono sprawozdanie z realizacji zadań Inspekcji Weterynaryjnej na terenie Powiatu Legnickiego w roku 2018 oraz sprawozdanie z realizacji tych zadań za I półrocze 2019 roku.

Powiatowi radni głosowali nad dwoma uchwałami, w tym w sprawie zmian budżetu Powiatu Legnickiego na 2019 rok oraz zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Legnickiego.

Miłym akcentem podczas VII Sesji Rady Powiatu było wręczenie przez Radnego Jana Łukasza podziękowań za pomoc przy realizacji III Dolnośląskiej Rewii Akordeonowej im. Michała Osiadacza „A w Prochowicach harmonia gra” dla Adama Babuśki Starosty Legnickiego oraz Aleksandra Kostunia Przewodniczącego Rady Powiatu Legnickiego.