Ograniczenia używania motorowych jednostek pływających na Jeziorze Kunickim

Ograniczenia używania motorowych jednostek pływających na Jeziorze Kunickim

UCHWAŁA NR XXXV/199/2018RADY POWIATU LEGNICKIEGO z dnia 17 maja 2018 r. w sprawie zakazu i ograniczenia używania motorowych jednostek pływających na Jeziorze Kunickim (WDU_D/2018/2705) wprowadza:

§1. Zakazuje się używania motorowych jednostek pływających o napędzie mechanicznym w okresie od 1 października do 30 kwietnia roku następnego.
    §2. 1. Zakazuje się używania motorowych jednostek pływających o napędzie mechanicznym w godzinach od 1900 do 900 dnia następnego w okresie od 1 maja do 30 września z zastrzeżeniem ust. 2 i 3.

2. Dopuszcza się używania motorowych jednostek pływających o napędzie mechanicznym, w odległości większej niż 100m od linii brzegowej jeziora.
    3. Dopuszcza się używania motorowych jednostek pływających o napędzie mechanicznym w odległości mniejszej niż 100m od linii brzegowej jeziora – podczas cumowania, wodowania i przemieszczania się z prędkością manewrową do 5km/h.

tel: 76-72-43-429
    pok. 231, piętro II
    Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Legnicy

Miejski Rzecznik Konsumentów podejmuje działania w indywidualnych sprawach konsumenckich na rzecz mieszkańców Legnicy i na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Legnica a Powiatem Legnickim mieszkańcom powiatu legnickiego. Udziela, więc wyłącznie pomocy osobom fizycznym. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem pracy Miejskiego Rzecznika Konsumentów na terenie legnickich gmin - pobierz

Powiatowa Społeczna Rada ds Niepełnosprawności Starosta Legnicki informuje o możliwości zgłaszania przez organizacje poza rządowe, fundacje oraz jednostki samorządu terytorialnego (powiaty, gminy) działające na terenie powiatu legnickiego kandydatów na członka Powiatowej Społecznej Radu do Spraw Osób Niepełnosprawnych.

Kandydat powinien spełnić następujące wymagania:

• być zgłoszony przez podmiot działający na rzecz osób niepełnosprawnych w powiecie legnickim,
  • wrazić zgodę na kandydowanie oraz powołanie w skład Powiatowej Rady,
  • przedstawić informację o dotychczasowej działalności w środowisku osób niepełnosprawnych.

Formularz zgłoszenia wraz z oświadczeniem kandydata i klauzulą informacyjną należy przesłać w formie pisemnej w terminie do dnia 24 lipca 2019 r. na adres Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy, Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica.

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem telefonu 76/72 43 515