Na hali sportowej w Legnickim Polu w dniu 6.11.2019 r. został rozegrany Powiatowy Halowy Turniej piłki nożnej chłopców do lat 14, z udziałem 4 zespołów: Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Rokitkach, Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Prochowicach, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Legnickim Polu i Szkoły Podstawowej w Spalonej.

Organizatorami tego przedsięwzięcia byli: Powiat Legnicki, Gmina Legnickie Pole, Powiatowe Zrzeszenie „LZS” w Legnicy i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Legnickim Polu. Turniej sędziowali Adam Szymańczyk i Zygmunt Nedwidek.

Uroczystego otwarcia Turnieju dokonała Wicestarosta Legnicki - Janina Mazur.

Wyniki turnieju:

• Rokitki – Prochowice 2 : 2
  • Spalona - Legnickie Pole 0 : 5
  • Legnickie Pole - Rokitki 3 : 0
  • Prochowice - Spalona 4 : 1
  • Spalona - Rokitki 1 : 6
  • Prochowice - Legnickie Pole 0 : 1

Klasyfikacja końcowa:

1. Zespół  Szkolno- Przedszkolny w Legnickim Polu -  9 pkt 9 :0
  2. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rokitkach - 4 pkt 8: 6
  3. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Prochowicach - 4 pkt 6: 4
  4. Szkoła Podstawowa w Spalonej - 0 pkt   2:15

Zespoły, które zajęły miejsca 1-3 otrzymały puchary. Ponadto nagrodzono statuetkami Najlepszego Zawodnika w Turnieju – Antoniego Kwiatkowskiego z Prochowic, Króla Strzelców –  Michała Krupę z Rokitek i Najlepszego Bramkarza – Antoniego Chruściela z Legnickiego Pola. Nagrody wręczała Wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Legnickim Polu Bożena Ulc.

Prawo udziału w eliminacjach strefowych - 13.11.2019 r. w Spalonej uzyskał  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Legnickim Polu.