W dzień Św. Mikołaja, 6 grudnia, wielka niespodzianka czekała na pracowników i interesantów legnickiego Starostwa. W drodze ze śnieżnej Laponii przybył do nas Święty Mikołaj wraz z pomocnikami: elfinką Anią i skrzatem Dorotą. Jak na Mikołaja przystało miał ze sobą ogromny wór prezentów, który w pocie czoła targał na plecach z dachu Starostwa i rozdawał szczodrze wchodzącym do budynku. Po wizycie Mikołaja przyszedł czas na ubieranie choinki. Bo jak Mikołaj to zaraz święta Bożego Narodzenia i oczywiście choinka roztaczająca zapach lasu i igliwia. Ubrane i przystrojone własnoręcznie zrobionymi ozdobami i bombkami przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy nr 1 z Chojnowa już cieszą nasze oczy w holu i w pomieszczeniach biurowych. Święta czuć coraz bardziej, a świąteczny nastrój wkradł się we wszystkie serca i poprawił nawet te najgorsze nastroje.