Starostwo Powiatowe w dniu 12 czerwca będzie nieczynne

pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

Wchodzimy w Nowy 2020 Rok. Przed nami nowe możliwości, nowe wyzwania, radości, marzenia do realizowania, zadania do wykonania i noworoczne postanowienia, które tak bardzo chcemy i próbujemy realizować. Nowy Rok to także okazja do refleksji, podsumowań i podziękowań.

Z tej okazji Władze Starostwa zorganizowały spotkanie dla pracowników, które było wyrazem podziękowania, podsumowania i okazją do wspólnych rozmów.

Podziękowania za pracę w roku 2019 i życzenia noworoczne złożyli pracownikom Starosta Legnicki Adam Babuśka, Wicestarosta Legnicki Janina Mazur, Etatowy Członek Zarządu Krzysztof Sowiński, Członek Zarządu Powiatu Legnickiego Grzegorz Gapski oraz Skarbnik Powiatu Tadeusz Rasała, życząc wszystkim pomyślności w Nowym Roku, realizacji marzeń, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Na nadchodzący Nowy Rok Władze Powiatu życzyły wszystkim zdrowia, siły, wytrwałości i wiary we własne możliwości.

Co przyniesie Nowy Rok? Nikt tego nie przewidzi, ale na pewno nowe doświadczenia, nowe radości, oby jak najmniej smutków. Oprócz tego, że będziemy starsi o rok, to będziemy   bogatsi o nowe doświadczenia, znów podejmiemy się realizacji planów i zamierzeń. W tym wszystkim pamiętajmy o wszystkich sukcesach ostatnich 12 miesięcy, by móc je co najmniej powtórzyć, ale także o wszystkich porażkach, by móc ich sprytnie uniknąć.

Szczęśliwego Nowego Roku!