Starostwo Powiatowe w dniu 12 czerwca będzie nieczynne

pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

W trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców Powiatu zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w Starostwie Powiatowym w Legnicy.

• Dokumenty w Starostwie można składać w urnie.
  • Wszelkie zapytania i wątpliwości można zgłaszać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wnioski i zapytania można także przesyłać pocztą. Jeżeli będą obarczone brakami formalnymi, starostwo wezwie wnioskodawcę do ich uzupełnienia, wyznaczając termin wizyty.
  • W innych sprawach kierowanych do urzędu można również wykorzystać środki komunikacji elektronicznej: Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP: /14y5pk6iw2/SkrytkaESP
  • Jeżeli urzędowe formalności wymagają wniesienia opłaty, można ją uiścić przelewając pieniądze na odpowiedni numer konta bankowego, który znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: Numery kont bankowych Starostwa Powiatowego w Legnicy
  • Dane teleadresowe:
    Starostwo Powiatowe w Legnicy
    59-220 Legnica
    Pl. Słowiański 1
    tel.: 76-72-43-400, 76-72-43-560

PROSIMY O POZOSTANIE W DOMACH!