Zostań żołnierzem WOT Zmiana godzin pracy kasy Starostwa Powiatowego

pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

herb: powiat legnicki

1. Bezpośrednia obsługa interesantów przez pracowników Starostwa Powiatowego w  Legnicy odbywa się w godz. od 800 do 1500. Wydział Komunikacji i Transportu Drogowego obsługuje interesantów we wtorki w godz. od 800 do 1700, a w piątki w godz. od 800 do 1300.
  2. Interesanci przebywający w budynku urzędu powinni zakrywać usta i nos nieprzerwanie od chwili wejścia do budynku, do momentu jego opuszczenia.
  3. Interesanci powinni zachowywać co najmniej dwumetrowy dystans społeczny i korzystać z jednorazowych rękawiczek lub środków do dezynfekcji rąk udostępnianych przez starostwo.
  4. Interesanci powinni ograniczyć przebywanie w budynku starostwa do niezbędnego minimum, unikając niepotrzebnego przemieszczania po urzędzie, zwłaszcza w celach niezwiązanych z załatwianą sprawą.
  5. W tym samym czasie w jednym pomieszczeniu może przebywać nie w więcej niż 1 interesant na 1 stanowisko obsługi.
  6. Zaleca się wcześniejsze umawianie wizyt w urzędzie z wykorzystaniem dostępnych środków komunikacji na odległość.
  7. Przy wnoszeniu na rzecz powiatu należnych opłat zaleca się korzystanie z elektronicznych metod płatności.
  8. Odstępstwo od powyższych reguł jest możliwe włącznie w przypadkach określonych we właściwych przepisach w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

• Wszelkie zapytania i wątpliwości można zgłaszać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wnioski i zapytania można także przesyłać pocztą. Jeżeli będą obarczone brakami formalnymi, starostwo wezwie wnioskodawcę do ich uzupełnienia, wyznaczając termin wizyty.
  • W innych sprawach kierowanych do urzędu można również wykorzystać środki komunikacji elektronicznej: Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP: /14y5pk6iw2/SkrytkaESP
  • Jeżeli urzędowe formalności wymagają wniesienia opłaty, można ją uiścić, przelewając pieniądze na odpowiedni numer konta bankowego, który znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: Numery kont bankowych Starostwa Powiatowego w Legnicy
  • Dane teleadresowe:
    Starostwo Powiatowe w Legnicy
    59-220 Legnica
    Pl. Słowiański 1
    tel.: 76-72-43-400, 76-72-43-560

PROSIMY O POZOSTANIE W DOMACH!

Przypominamy, dokumenty można składać także przy pomocy PROFILU ZAUFANEGO (pz.gov.pl).

Profil zaufany można potwierdzić także przez bankowość elektroniczną.

Zachęcamy także do zapoznania się z katalogiem spraw (przejdź), które można załatwić drogą elektroniczną.