Zmiana godzin pracy kasy Starostwa Powiatowego Letnie Koncerty Organowe

pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

Baner: Fiberhost, Samorząd cyfrowych możliwości

W ostatnim czasie wiele osób przekonało się, jak ważny jest dostęp do szerokopasmowego Internetu. Niestety w wielu miejscach w naszym kraju mieszkańcy nadal nie mogą korzystać z nowoczesnych usług cyfrowych. Sytuacja ta ulegnie jednak niebawem zmianie i możliwość korzystania z usług światłowodowych uzyskają mieszkańcy 7 województw w całym kraju. Trwa bowiem budowa sieci światłowodowej, współfinansowana
z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC).

Sieć otwartych możliwości

Dzięki temu projektowi mieszkańcy ponad pół miliona gospodarstw domowych uzyskają dostęp do szybkiego i niezawodnego Internetu światłowodowego. Inwestycja ta swoim zasięgiem obejmie łącznie 58 powiatów i blisko 420 gmin w Polsce. Z możliwości szybkiego Internetu będzie mogło również korzystać aż 2 tysiące jednostek oświatowych. Co więcej, wybudowana infrastruktura będzie miała charakter otwarty, co oznacza jeszcze większe możliwości dla mieszkańców. Swoje usługi będą na niej świadczyli zarówno lokalni, jak i ogólnopolscy dostawcy usług telekomunikacyjnych. Za jej udostępnienie odpowiadać będzie marka Fiberhost. Zakończenie projektu planowane jest na ostatni kwartał 2021 roku.

Najnowocześniejsza technologia na wyciągnięcie ręki

Projekt budowy sieci światłowodowej obejmie obszary, na których nigdy wcześniej nie było dostępu do Internetu szerokopasmowego. Ich mieszkańcy uzyskają więc dostęp do nowoczesnych i niezawodnych usług cyfrowych, których jakość nie jest zależna od warunków atmosferycznych.
Bez względu na pogodę, będą w stałym kontakcie z innymi, a wszystkie sprawy zarówno te zawodowe, jak i prywatne zrealizują online, szybko i sprawnie.

Więcej informacji o projekcie odnaleźć można na stronie: fibee.pl. Osoby zainteresowane dostępem do sieci światłowodowej mogą sprawdzić, czy ich adres objęty zostanie projektem na stronie: getfibre.pl.