Zmiana godzin pracy kasy Starostwa Powiatowego Letnie Koncerty Organowe

pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

Okres letni w pełni, a w nim realizacja naszych planów urlopowych związanych bądź to z wyjazdami poza miejsce zamieszkania, bądź to z uczestnictwem w wydarzeniach kulturalnych, których w okresie wakacyjnym jest więcej. Na jedno z takich wydarzeń, a właściwie na jego cykl, chcemy zwrócić Państwa szczególną uwagę. Będzie to V, a więc jubileuszowa edycja Letnich Koncertów Organowych. Koncert inauguracyjny już w najbliższą niedzielę, tj. 26 lipca, o godz. 19.00, w chojnowskim kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła. Wydarzenie, którego sponsorem jest między innymi Powiat Legnicki, a partnerami Koleje Dolnośląskie S.A., Rzymskokatolicka Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Chojnowie i Rzymskokatolicka Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego i Św. Jadwigi Śląskiej w Legnickim Polu, od czterech lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośników muzyki organowej. Liczymy, że w tej jubileuszowej V edycji nie zawiedziemy Państwa w doborze wykonawców i prezentowanych utworów.

W koncercie inauguracyjnym 26 lipca wystąpi dr Michał Kocot- mistrz gry organowej, laureat największych międzynarodowych koncertów, zagra wraz z pięcioosobowym kwintetem instrumentów dętych Silver Brass. Prowadzący koncert Grzegorz Gapski, Członek Zarządu Powiatu Legnickiego, pomysłodawca i inicjator Letnich Koncertów Organowych, przed każdym granym utworem będzie przybliżał publiczności jego twórcę i genezę granych utworów.

Cały cykl koncertów potrwa od 26 lipca br. do 6 września br. Szczegóły dotyczące programu V edycji Letnich Koncertów Organowych znajdą Państwo na załączonym plakacie.

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę, 26 lipca, na godz. 19.00, do chojnowskiej fary na pierwszy z cyklu czterech Letnich Koncertów Organowych 2020.