Logo:Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy informuje, że posiada jeszcze wolne środki finansowe na aktywizację osób niepełnosprawnych niepozostających w zatrudnieniu, zarejestrowanych jako poszukujące pracy:

• dla mieszkańców powiatu ziemskiego (gminy powiatu legnickiego) na:
    • staże
    • szkolenia
    • podjęcie działalności gospodarczej
    • zwrot kosztów poniesionych przez pracodawcę w związku z wyposażeniem stanowiska zorganizowanego dla osoby niepełnosprawnej
  • dla mieszkańców miasta Legnica na:
    • staże
    • szkolenia

Wnioski na w/w formy aktywizacji przyjmowane są na bieżąco. Zainteresowani powinni złożyć wnioski do 17.08.2020 r.

Szczegółowe informacje:

• staże: tel. 76/722 52 20
  • szkolenia: tel. 76/722 52 47
  • jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej, zwrot kosztów poniesionych przez pracodawcę w związku z wyposażeniem stanowiska zorganizowanego dla osoby niepełnosprawnej: tel. 76/722 52 21