Błąd
[SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] The image base folder specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root or an absolute path but /images/ appears to be neither of them.
{gallery alignment=left-float deftitle="Galeria"}galeria/2020/20200902-2/001.jpg{/gallery}

Starosta Legnicki Adam Babuśka oraz Wicestarosta Legnicki Janina Mazur wzięli udział w uroczystościach upamiętniających 81. rocznicę wybuchu II wojny światowej, które odbyły się na Cmentarzu Komunalnym w Legnicy. W uroczystościach udział wzięli również  Prezydent Miasta Legnicy Tadeusz Krzakowski wraz z Radnymi, przedstawiciele biur poselskich Posła Adama Lipińskiego, Poseł Ewy Szymańskiej, Senator Doroty Czudowskiej, przedstawiciele środowisk kombatanckich oraz harcerze.

Uroczystość miała skromny, ale wymowny charakter. Przy symbolicznej mogile ofiar wojny odśpiewany został hymn państwowy, zapłonęły znicze, złożono też wiązanki kwiatów. Drużyna Harcerskiej Organizacji Perspektywa zaciągnęła wartę honorową.

{gallery}galeria/2020/20200902-2{/gallery}