Gerb Powiatu LegnickiegoZapraszamy na Szkolenie z zakresu ochrony drzew (wpływającej na ochronę powietrza i przeciwdziałanie zmianom klimatu), które odbędzie się w dniu 23 listopada (środa) w Hotelu Sękowski w Legnicy ul. Gliwicka 15, w godzinach od 900 – 1530.

Organizatorem szkolenia jest Powiat Legnicki przy wsparciu Fundacji Ekologicznej „Zielona Akcja”

Nasze zaproszenie kierujemy do pracowników ochrony środowiska Urzędów Gmin i Miast, Starostw Powiatowych,  członków komisji ochrony środowiska Rad Gmin, podmiotów komunalnych, podmiotów zajmujących się pielęgnacją zieleni, straży pożarnych oraz osób zainteresowanych tematyką ochrony drzew.

Szkolenie dostarczy bieżących informacji związanych z pielęgnacją i ochroną drzew w dobie zmian klimatu, które będą przydatne w Państwa bieżącej pracy.

Spotkanie poprowadzą eksperci i praktycy pielęgnacji drzew.

Szkolenie jest bezpłatne, zgłoszenia należy kierować do Pana Dariusza Rudnickiego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie, tel. 76 72 43 419, do dnia 18 listopada 2022 r.

Do pobrania:

Logo: Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu
Dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.