24 marca br. odbyło się V posiedzenie Młodzieżowego Zespołu Doradczego Starosty Legnickiego. Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa oraz obostrzenia sanitarne odbyło się ono w trybie zdalnym. Udział w nim wziął Starosta Legnicki Adam Babuśka. W posiedzeniu uczestniczyło 8 Członków Zespołu, co stanowiło quorum do podejmowania prawomocnych decyzji.

}Głównym tematem Posiedzenia Zespołu była dyskusja nad organizacją Forum Samorządów Uczniowskich  Powiatu Legnickiego.

W posiedzeniu udział wziął dr inż. Maciej Gwoździewicz z Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej,  Katedra Maszyn, Napędów i Pomiarów Elektrycznych, który przedstawił prezentację dotyczącą historii, działalności i dostępnych kierunków kształcenia na Uczelni oraz filii w Legnicy.

Jeżeli sytuacja epidemiczna na to pozwoli, kolejne planowane posiedzenie Zespołu odbędzie się tradycyjnie w naszym Starostwie.