Kolejne  zdalne posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego odbyło się 26.03 br. w naszym Starostwie. Udział w nim wzięli Starosta Legnicki Adam Babuśka, Wicestarosta Legnicki Janina Mazur, Przewodniczący Rady Powiatu Aleksander Kostuń  oraz  Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Marek Walczak. Uczestnikami spotkania byli Wójtowie naszych Gmin, Zastępca Prezydenta Miasta Legnica Krzysztof Duszkiewicz, Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej Jacek Watral, Dyrektor Pogotowia Ratunkowego Joanna Bronowicka, Zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy Marcin Swenderski.

Podczas posiedzenia omawiana była aktualna sytuacja epidemiczna w naszym powiecie  oraz przebieg realizacji szczepień.