Zapoznaj się:

Zasady bezpośredniej obsługi interesantów w czasie stanu epidemii lub stanu zagrożenia epidemicznego.

Przeczytaj

Święta Wielkanocne to czas pojednania, przebaczania i nadziei, która w obecnym, niełatwym ze względu na pandemię okresie, jest dla nas wszystkich szczególnie ważna.

Mimo trudnego czasu Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy  w ramach przedświątecznej akcji charytatywnej  ,,Zajączek” przekazało dzieciom z powiatu legnickiego, wytypowanym przez szkolne Koła Przyjaciół Dzieci,  ponad 100 świątecznych paczek.  Znalazły się w nich słodycze, wypieki, zajączki, baranki i owoce cytrusowe pozyskane z Libanu. Przedświąteczna pomoc  trafiła także  do naszych Domów Dziecka w Golance Dolnej. W zbiórce darów czynny udział wzięły Koła Przyjaciół Dzieci z: Kunic, Okmian, Rzeszotar, Niedźwiedzic, Bartoszowa, Bieniowic, Goliszowa, Szkoła Podstawowa  nr 4 z Chojnowa oraz Szkoła Podstawowa nr 1 z Prochowic.

W trudnym okresie pandemii akcja sprawiła wielką radość dzieciom, wywołując uśmiechy na ich twarzach, a  organizatorom pozwoliła wesprzeć osoby w potrzebie  z terenu aktywnie działającego Oddziału Powiatowego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci  w Legnicy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji  i wsparli  akcję ,,Zajączek’’.