Starosta Legnicki Adam Babuśka nagrodził autorkę pracy dyplomowej pt. "Optymalizacja zużycia energii w budynku Starostwa Powiatowego w Legnicy" inżynierkę Patrycję Krupnik oraz promotora pracy dra inż. Macieja Gwoździewicza.

Inżynierka Patrycja Krupnik jest tegoroczną absolwentką legnickiej filii Politechniki Wrocławskiej na kierunku inżynieria odnawialnych źródeł energii. Praca dyplomowa powstała w wyniku współpracy naszego Starostwa  z Politechniką Wrocławską. Starosta Legnicki Adam Babuśka był promotorem pomocniczym pracy.

Inżynierka Patrycja Krupnik po obronie pracy dyplomowej pracowała w jednym przedsiębiorstw na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, ale swoje dalsze kroki w karierze zawodowej stawia w Szczecinie.

Dr inż. Maciej Gwoździewicz jest promotorem kilkudziesięciu prac dyplomowych powstałych we współpracy z przedsiębiorstwami i instytucjami lokalnymi. Obecnie prowadzi prace dyplomowe przy wsparciu Starostwa Jaworskiego i Parafii pw. św. Marcina w Jaworze.