w świetlicy wiejskiej w Konradówce odbyło się spotkanie wigilijne uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy Nr 1 w Chojnowie.

W spotkaniu wzięli udział przybyli goście: Jego Ekscelencja ks. Andrzej Siemieniewski Biskup Diecezji Legnickiej, Starosta Legnicki Adam Babuśka, Członkowie Zarządu Powiatu Legnickiego: Grzegorz Gapski oraz Anna Rozmus -Cieślik, Etatowy Członek Zarządu Krzysztof Sowiński, Radna Powiatu Legnickiego Jolanta Bekaluk –Pyrz, przedstawiciele służb mundurowych oraz władz samorządowych Miasta oraz Gminy Chojnów,  a także dyrektorzy, kierownicy i pracownicy jednostek organizacyjnych.

Uroczystość umilił niezwykle emocjonalny występ artystyczny podopiecznych placówki.

Wigilia jest jedynym, niepowtarzalnym wieczorem. Niech nie gaśnie on nigdy w naszych sercach, czyniąc nas coraz lepszymi, wspaniałomyślnymi wobec innych.